Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28796
Stary 11.11.2014, 10:42
emj10 napisał(a):Wyświetl post
W Skandynawii podaje się, że 3,5 promila to dawka śmietelnta, która nie dotyczy Polaków i Rosjan
piłem przez weekend (piątek,sobota,niedziela),to w poniedziałek rano miałem 4 promile