Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28794
Stary 11.11.2014, 10:29
Czyli wg. Ciebie 1,4 promila to mało na badaniu po kilku godzinach od picia? W Skandynawii podaje się, że 3,5 promila to dawka śmietelnta, która nie dotyczy Polaków i Rosjan