Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28774
Stary 10.11.2014, 18:17
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Reżimowi funkcjonariusze mediów będą dalej wałkować temat podróży za 10 tys. zł,
Hofman wyjeżdżał na posiedzenia Zgromadzenia i jego komisji ok. 25 razy. Podróżował samochodem do Strasburga, Paryża, Londynu i Madrytu. Za te wyjazdy otrzymał łącznie 64 tys. zł
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,1..._RE_szesc.html
Jako opozycjonista nie miał dostępu do większej kasy. A co by było gdyby PIS rządził i operował miliardami...strach pomyśleć.

Kliknij aby powiększyć.
Ostatnio edytowane przez york09 : 10.11.2014 o godz. 18:22.