Gwiaździsty napisał(a):

|
Reżimowi funkcjonariusze mediów będą dalej wałkować temat podróży za 10 tys. zł,
|
Hofman wyjeżdżał na posiedzenia Zgromadzenia i jego komisji ok. 25 razy. Podróżował samochodem do Strasburga, Paryża, Londynu i Madrytu. Za te wyjazdy otrzymał łącznie 64 tys. zł
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,1..._RE_szesc.html
Jako opozycjonista nie miał dostępu do większej kasy. A co by było gdyby PIS rządził i operował miliardami...strach pomyśleć.

Kliknij aby powiększyć.