Projekt zakładał beton architektoniczny, który wygląda np. tak
http://img1.budownictwopolskie.pl/img/00101939304.jpg a na stadionie Wisły użyto, jak mi się wydaje, beton konstrukcyjny, który na R22 wygląda tak
http://lh5.ggpht.com/_L-BTG4Y5iGo/TG...6/IMG_1584.JPG i mamy taką a nie inną elewację i całą estetykę wykończenia.