Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28768
Stary 10.11.2014, 12:26
szpeniu , wróci Drozd to Ci wyjaśni dlaczego piszesz do niego a on nie może , już taki jeden warszawiaczek emj 10 zgłaszał do administarcjIi ,wycofał się rakiem , nie brnij w "Drozda" , zaklinasz rzeczywistość , Hofman był do wylotki od dawna , to będzie dobry pretekst , natomiast punktowanie przez adasia mafii Państwa PO było jak smaganie biczem , do tego doprowadzał do furii monisię i resztę reżimowych mediów, na koniec , z tekstem że winny PIS lecisz obleśnym kamińskim, nie wierzę że to Twój idol, mnie odrzucał jak był w Pisie wiecznie spocony przed kamerami łysy grubas,