Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28766
Stary 10.11.2014, 12:08
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
i jeszcze jedno żebyś zrozumiał dlaczego wtopa adasia jest korzystna dla PIS . reżimowe media od kilku dni nie maja pomysłu jak to pokazywać, no bo jak to ? niezbyt duża wtopa a Prezes rekomenduje wyrzucenie z partii
Drozd, czy ty w ogóle rozumiesz dlaczego jest ta afera z Hofmankiem?

Nie chodzi tutaj o jakieś kilka nędznych tysięcy. Tutaj chodiz o wizerunek. Hofman jako rzecznik największej aprtii opozycyjnej, codziennie punktował rządy PO za korupcje, malwersacje i kradzież majątku. A gdy przychodzi co do czego, to jak się pojawia sytuacja, to nawet Hofmanek wyciąga rękę po kasiorkę i kręci małe wałki.

To jasno pokazuje, jak zakłamany jest ON, a że jest rzecznikiem to dostaje również Pis - bo stają się jako partia niewiarygodni.

p.s. wszyscy w pisie wiedzą, że wyjebka Hofmanowi należała się już dawno. Tylko powinien mieć karę tylko on, a w tej syuacji dostanie je również partia.

p.s2. Drozd, w PiSie również wszyscy wiedzą, że póki jest na jej czele Wódz JK to PiS wyborów nie ywgra.