Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28764
Stary 10.11.2014, 11:42
http://niezalezna.pl/61268-polityczn...legacje-i-loty

adaś i spółka to płotki , to jest tykająca bomba , nie będzie żadnego szumnie zapowiadanego audytu , a poza tym kto to ma zrobić radek"jak nie podpiszecie wszyscy zginiecie" sikorski ? z jego siedmioletnimi osmiorniczkami , pamiętam jak dżulia pitera szalała z audytem kart jak znalazła wiceministra Z Pis-u który wydał 8,4 zł na dorsza , był to wiceminister rybołówstwa, ale kto chce niech poczyta po co to zakupił , miał być audyt wszystkich kart ale jak się okazało że radzio który był w tamtym czasie w PIS wydał niebotyczne kwoty to dżulia wyhamowała bo aktualnie radzio był już w Państwie PO