Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
Od: 04.2014
Offline
#
28763
10.11.2014, 11:30
yorkuś, powielasz wklejkową prooagandę , nie chce mi się pisaś o doktorku mirusiu g..., nasuwa się jedno słowo kanalia, poczytaj bez wklejek może otworzysz oczy,a zbynio? to zdrajca i dziwię się Prezesowi że z nim rozmawia
kerim1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kerim1906