MŁODYCH i tych co wymieniłeś też.
Niejakiego min. Ziobry PIS też trzeba do grona dokooptować. Przez jego słowa o dr. G "już nigdy przez tego pana..."
rozpieprzył zespół kardiochirurgów i wielu straciło życie.
Cytat:
(...)„Kontrwywiadzie RMF FM” zapytany o dr. G., powiedziałem: „To jest człowiek, który zrobił w zeszłym roku jedną trzecią przeszczepów serca w Polsce. Pan minister Ziobro będzie miał pod koniec roku bilans – wiadomo, ile było przeszczepów w ubiegłym roku, i tyle, o ile będzie mniej, tyle osób pan Ziobro zabił”.
http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/a.../bilans-ziobry
|
Ojciec pana Ziobry zmarł w 2006 roku w wyniku problemów kardiologicznych, a winą za śmierć ojca Zbigniew Ziobro obarczył lekarzy domagając się postawienia ich przed Sądem. W lutym 2007 roku Ziobro przeprowadza niezwykle medialną akcję aresztowania i oskarżenia czołowego, polskiego kardiochirurga.
Czyżby zemsta?