kerim1906 napisał(a):

|
yorkuś wyluzuj , wtopa adasia Pis-owi wyjdzie na dobre , uwierz w to , cieszymy się razem ,popatrz jaka zgoda panuje, a nerwowe wklejki zachowaj na trudniejsze czasy
|
Nie tylko PISowi ale i krajowi. Kolejny raz naród pokaże środkowy palec w wyborach.
kerim1906 napisał(a):

|
poza tym Hofmann poza Pis to dobra wiadomość i dla mnie(...)
|
Co do tego to nie jestem pewny, bo większość twoich wypowiedzi w tym temacie była podparta tym co Adaś mówił.
Tak to jest jak się takich młodych wybiera do koryta. Oni zamiast od siebie to wolą do siebie. (dot. od lewa do prawa)