|
i jeszcze jedno żebyś zrozumiał dlaczego wtopa adasia jest korzystna dla PIS . reżimowe media od kilku dni nie maja pomysłu jak to pokazywać, no bo jak to ? niezbyt duża wtopa a Prezes rekomenduje wyrzucenie z partii , a z drugiej strony LISTA siedmioletnich WTOP i wszyscy w Państwie PO maja się świetnie , jak to przedstawić ? jak z tym żyć , wczoraj sztandarowe programy informacyjne przeslizgnęły się po temacie pokazując sprawę bardzo ogólnie, po prostu zagwozdka , a wiesz dlaczego ? bo nawet lemingi chłonące fakty czy wiadomości tvp widza nierównowagę w postepowaniu Prezesa i herszta mafii, i nawet reżimowe media muszą stonować przekaz , poza tym Hofmann poza Pis to dobra wiadomość i dla mnie i dla Prezesa , teraz rozumiesz naszą wspólną radość , ciesz się i bądz czujny , obserwuję co piszesz , skomentuję każda głupotę, a te cztery punkty nie bierz do siebie , przecież Ty nie głosujesz na Państwo PO?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 10.11.2014 o godz. 10:47.
|