kerim1906 napisał(a):

|
yorkusiowi puszczają nerwy, tak trzymać chłopaki
|
oznacza że 2,2 mln głosujących na Państwo PO po 7 latach "rządzenia' to :
1.debile
2.kretyni
3,idioci
4.dopisz sam
*niepotrzebne skreślić
I komu tu puszczają nerwy!
Kierim nic mnie tak nie uspokaja jak wtopa Adasia. Po prostu pełen luzik.
Za 10 lat wyrok! Tak jak dzisiaj ma zapaść dla A Jakubowskiej. (miała tą samą fuchę w SLD co Adaś w PISie) I jak tu nie być wyluzowany skoro kaznodzieje moralności z PIS okazali się pospolitymi złodziejami.
cpc napisał(a):

I znowu te same bzdety o ksenofobii, rasizmie, nacjonalizmie i oczywiście faszyzmie. Aż do znudzenia. Już chyba nawet dzieci w przedszkolu wiedzą, że to puste slogany. Ciekaw jestem kiedy uznają wywieszanie polskich barw w święta narodowe jako oznakę krwiożerczego nacjonalizmu, od którego już rzut beretem do faszyzmu. W sumie to nie wiem czy już tak nie jest.
Swoją drogą ciekaw jestem czemu im nie przeszkadza symbolika i ideologia komunistyczna bo chyba nigdy się nie zdarzyło aby ci ludzie przeciwko komunie protestowali.
|
Oni to traktują jako okazję do wyżycia się, dla nich to po prostu dobra zabawa. Można bezkarnie rzucać kostkami chodnikowymi
