Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1914
Stary 10.11.2014, 00:53
kornd napisał(a):Wyświetl post
jakie to powitanie, bo w TV chyba nie było słychać?

parchate COS zrobil 1 minutowa napinke z WTSK i awansowali w huligance ogolnopolskiej do czolowki .....mamy wstyd i hanbe do nastepnej Gali albo innej imprezie ogolnopolskiej w Nowej hali ....ogolnie mowic mega wstyd i kompromitacja
Odpowiedz cytując