kornd napisał(a):

|
jakie to powitanie, bo w TV chyba nie było słychać?
|
parchate COS zrobil 1 minutowa napinke z WTSK i awansowali w huligance ogolnopolskiej do czolowki .....mamy wstyd i hanbe do nastepnej Gali albo innej imprezie ogolnopolskiej w Nowej hali ....ogolnie mowic mega wstyd i kompromitacja
