Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1913
Stary 10.11.2014, 00:37
stawski napisał(a):Wyświetl post
Widziałem na żywo, Adamek jakby się obudził w piątej rundzie. Nie widziałem jak punktowali sędziowie, ale wg mnie (laika oczywiście) w rundach 7-9 albo 8-9 odrobił większość punktów. liczyłem na remis do ostatnich 30 sekund 10 rundy gdzie szpilka obił go dramatycznie... Największy pozytyw to piękne przywitanie szpilki
jakie to powitanie, bo w TV chyba nie było słychać?


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując