stawski napisał(a):

Widziałem na żywo, Adamek jakby się obudził w piątej rundzie. Nie widziałem jak punktowali sędziowie, ale wg mnie (laika oczywiście) w rundach 7-9 albo 8-9 odrobił większość punktów. liczyłem na remis do ostatnich 30 sekund 10 rundy gdzie szpilka obił go dramatycznie... Największy pozytyw to piękne przywitanie szpilki
|
jakie to powitanie, bo w TV chyba nie było słychać?