WISŁA 1906 NH napisał(a):

|
Ktoś wie gdzie można zrobić nadruk na zwykłej białej koszulce ? Czy jest coś takiego gdzieś w centrum handlowym ? np na stoisku ze śmiesznymi rzeczami ?
|
Twój nick wskazuje, że jesteś z Nowej Huty, jak tak to polecam punkt w DH Wanda.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern