Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 09.11.2014, 18:34
Remis sprawiedliwy. Skuteczność caly czas leży-może niech zostają nasze asy po godzinach i ćwiczą ile się da?

Ale co tam,na .... ćwiczyć. Sarki z Guzmicsem o 1 już się w Coco zameldowali w szampańskim nastroju.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując