Gwiaździsty napisał(a):

|
Zdziwiła mnie ta policyjna armatka wodna pod stadionem, a dokładniej pod samym sektorem C. Co niby miało się dziać wg. policji ?
|
Zapewne kibole mieli ruszyć na Kraków Arena
Co do meczu to dalej nie rozumiem dlaczego Guerrier jest wystawiany na obronie

Już 2 razy Smuda dał takie ustawienie i 2 razy straciliśmy przez to gola. Przecież to lepiej w 10 grać niż z Geuerrierem na obronie!