Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 09.11.2014, 17:31
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Zdziwiła mnie ta policyjna armatka wodna pod stadionem, a dokładniej pod samym sektorem C. Co niby miało się dziać wg. policji ?
Zapewne kibole mieli ruszyć na Kraków Arena


Co do meczu to dalej nie rozumiem dlaczego Guerrier jest wystawiany na obronie Już 2 razy Smuda dał takie ustawienie i 2 razy straciliśmy przez to gola. Przecież to lepiej w 10 grać niż z Geuerrierem na obronie!
Odpowiedz cytując