|
Bardzo dobra frekwencja na Wiśle jeśli się jeszcze weźmie pod uwagę co gra obecnie zespół. Zresztą najwyższa w tej kolejce. Bardzo dobra gra Iniesty-Boguskiego, aż przecierałem oczy. Zastanawiająca jest,że po wielu meczach gdzie się nie da go ogladać bez przeklinania, potrafi nagle wskoczyć na taki poziom.Kiedy wreszcie Smuda zrozumie, ze u siebie trzeba grac 2 napastnikami. Do Brozia dołączył Stępiński to dopiero zaczęliśmy zagrażać bramce Śląska.
Zdziwiła mnie ta policyjna armatka wodna pod stadionem, a dokładniej pod samym sektorem C. Co niby miało się dziać wg. policji ?
|