Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 09.11.2014, 13:50
Wystarczy popatrzeć na jego tępy wyraz twarzy. Do tego wywiady w których sie wypowiada że to nie piłka teraz jest jego najważniejszym celem a jakieś biznesy. Wywaliść go do rezerw.

A tutaj artykulik z wp na temat sędziowania:
http://sport.wp.pl/kat,32282,title,S...wiadomosc.html

Nie widziałem wczoraj wiekszości 1. połowy. Była jakaś akcja na karnego dla Wisły?
Odpowiedz cytując