Wystarczy popatrzeć na jego tępy wyraz twarzy. Do tego wywiady w których sie wypowiada że to nie piłka teraz jest jego najważniejszym celem a jakieś biznesy. Wywaliść go do rezerw.
A tutaj artykulik z wp na temat sędziowania:
http://sport.wp.pl/kat,32282,title,S...wiadomosc.html
Nie widziałem wczoraj wiekszości 1. połowy. Była jakaś akcja na karnego dla Wisły?