Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28747
Stary 09.11.2014, 13:15
Nie wiem dlaczego czepiacie się Hofmana i jego kumpli
Przecież lecieli tanimi liniami, a nawet własny alkohol pili. Czysta oszczędność i jeszcze źle.