Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
Od: 04.2013
Offline
#
28747
09.11.2014, 13:15
Nie wiem dlaczego czepiacie się Hofmana i jego kumpli
Przecież lecieli tanimi liniami, a nawet własny alkohol pili. Czysta oszczędność i jeszcze źle.
york09
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez york09