Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 09.11.2014, 12:54
trzeba bylo juz dawno pogonic czarnucha , to technicznie surowy grajek i do tego intelektualna masakra, o grzew obronie on ma tyle pojecia co ja o fizyce kwantowej , wy.......ic na zbity pysk albo oddac gdziekolwiek za darmo - drugi murzyn niech bedzie na lawce - bo choc jest rownie cienki to niepowoduje tyle strat i zagrozen pod wlasna bramka - ogolnie mecz jak wszystkie w tej rundzie- niczym mnie ta druzyna nie zaskakuje pod wodza pana Smudy- i lepiej nie bedzie- ogolimy tylko frajerow ktorzy dadza sobie szybko strzelic bramka i nie siada agresywnym presingiem - dlugi dzidy na samotnego Brozka to strata pilek w 90 % - ale co tam - wiekszosc meczu task gramy .....ogolnie mecz STANDARDOWY ...nie chce bronic Garguly ale jego pozycja to typowy ofensywny pomocnik - a nie zapchajdziura i wymiana pozycjami z Boguskim - no bo oczywiscie Boguski ma monopol na gre u Smudy - i przez to jest bajzel ..Gula na skrzydle badz def pomocniku to taki sam idiotyzm jak Dzikus na lewej obronie
Odpowiedz cytując