Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 09.11.2014, 11:22
Sekwencja s.......onych zagrań przez czarnuchow jescze bardziej przerażająca. Sarki w tym meczu nie miał jednego(!) udanego zagrania Dolce Gabbana 77 to tykajaca bomba pod naszą bramką, szczęśliwie zawalił tylko jedną, fart ze po idiotycznym faulu w 88. Mila tylko ostemplowal słupek. Goście mają jedną wielką pustkę w głowie niech już lecą na ta kadrę w Haiti razem (Sarki nawet zaczął nosić opaski w barwach Haiti żeby wyrazić solidarność z ojczyzna swojego 132 letniego pradziada - no debil) i nie wracają. Smuda tez ancymon widzi, że czorny jebie każde zagranie i nie wpuści Zająca na podmeczonego i tu nie ma co nawet .......ic o przydatności mlodziezy, bo od czornego w tym meczu lepiej zagralbym ja, Kazimierz Kmiecik, Jarek Krzoska i Rudi Schubert.

DG7577857: "Jeśli chodzi o rzut karny, to moim zdaniem sfaulowałem, ale to nie był faul na karnego".

Geniusz.
Ostatnio edytowane przez fialo : 09.11.2014 o godz. 11:59.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując