Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 09.11.2014, 11:19
Znowu bylismy lepszym zespołem i znowu szwankowała skutecznosc. To najwieksza bolaczka Naszego zespołu w ostatnich spotkaniach. W pierwszej połowie cos tam Slask jeszcze szarpał ale w drugiej nie miał juz nic do powiedzenia. Szkoda, ze nie wygralismy bo statystyki pokazały, ze na to zasłuzylismy.
Odpowiedz cytując