|
Znowu bylismy lepszym zespołem i znowu szwankowała skutecznosc. To najwieksza bolaczka Naszego zespołu w ostatnich spotkaniach. W pierwszej połowie cos tam Slask jeszcze szarpał ale w drugiej nie miał juz nic do powiedzenia. Szkoda, ze nie wygralismy bo statystyki pokazały, ze na to zasłuzylismy.
|