|
Wynik jak najbardziej sprawiedliwy.
Na plus: Boguski (uratował nam ten remis wybiciem z piątki, wszędobylski, pracowity), Uryga, Głowa.
Na minus: Garguła (kończy się chłop niestety), Guerrier (wybitnie zła pozycja na boisku), Sarki (przydałoby mu się parę wykładów u Grzesia Patera).
Oba zespoły mnóstwo niewymuszonych strat, raziła niedokładność podań. Przecież to jest podstawa tego zawodu....
|