Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 09.11.2014, 00:15
Dla mnie piłkarzem meczu był Uryga. Chyba najlepszy jego występ od meczu z Pogonią.
Na minus: Sarki, Guerrier i Garguła. Wystawianie Donalda na lewą obronę to ogromne ryzyko, ale dziś chyba nie było innej opcji.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując