Temat
:
[15 kolejka] WISŁA KRAKÓW- ŚLĄSK WROCŁAW, 8 listopada, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
48
09.11.2014, 00:15
Dla mnie piłkarzem meczu był Uryga. Chyba najlepszy jego występ od meczu z Pogonią.
Na minus: Sarki, Guerrier i Garguła. Wystawianie Donalda na lewą obronę to ogromne ryzyko, ale dziś chyba nie było innej opcji.
TYLKO WISŁA
rychu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rychu
Znajdź inne posty napisane przez rychu