Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 08.11.2014, 23:44
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na jakość gry i wyniki osiągane przez naszych ostatnich rywali (Podbeskidzie, ktore przegrało z nami, a dzięki dobrej grze i zaangażowaniu wyrwało remis w Pyrlandii, oraz Korona, która fuksem nas pokonała, a jest zdecydowanie lepsza tak co do gry piłką jak i co do wyniku - na razie 2:0 w Gdańsku) należy na te nasze ostatnie wyniki spojrzeć trochę inaczej.

Czy przełoży się to na dzisiejszy wynik?
trzeba patrzyć na ten mecz przez pryzmat ostatnich działań i wybryków PZPN, który zabriał nam zawodników. To od razu się zemściło, Guerier faul i karny.

Nie możemy wygrać z czarną mafią...9 mecz sędziują nam kandydaci na wyjazdowiczów do Wrocławia i zwiedzania tamtejszej prokuratury...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 08.11.2014 o godz. 23:46.
Odpowiedz cytując