Szpen napisał(a):

znam genezę, nie musisz mi przypominać. Nie o tym dyskutujemy.
Jak za PiS publikowali ogłoszenia to nie miałeś z tym problemu?
Już tu kiedyś to pisałem... Skoro gw czyta tylko 160k dziennie, a Po zbiera kilka milionów głosów, to co to oznacza?
|
oznacza że 2,2 mln głosujących na Państwo PO po 7 latach "rządzenia' to :
1.debile
2.kretyni
3,idioci
4.dopisz sam
*niepotrzebne skreślić