Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28743
Stary 08.11.2014, 20:17
Szpen napisał(a):Wyświetl post
znam genezę, nie musisz mi przypominać. Nie o tym dyskutujemy.

Jak za PiS publikowali ogłoszenia to nie miałeś z tym problemu?

Już tu kiedyś to pisałem... Skoro gw czyta tylko 160k dziennie, a Po zbiera kilka milionów głosów, to co to oznacza?
oznacza że 2,2 mln głosujących na Państwo PO po 7 latach "rządzenia' to :
1.debile
2.kretyni
3,idioci
4.dopisz sam
*niepotrzebne skreślić