|
Patrząc na jakość gry i wyniki osiągane przez naszych ostatnich rywali (Podbeskidzie, ktore przegrało z nami, a dzięki dobrej grze i zaangażowaniu wyrwało remis w Pyrlandii, oraz Korona, która fuksem nas pokonała, a jest zdecydowanie lepsza tak co do gry piłką jak i co do wyniku - na razie 2:0 w Gdańsku) należy na te nasze ostatnie wyniki spojrzeć trochę inaczej.
Czy przełoży się to na dzisiejszy wynik?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|