|
Mam pytanie, może ktoś miał podobny problem. Kupowałem bilet przez internet, ale w czasie przeprowadzania transakcji wyskoczył mi błąd i wywaliło mnie ze strony banku przy płatności. Teraz na moim koncie widnieje status "oczekiwanie na potwierdzenie płatności", ale jak klikam na ikone "zapłac" to przekierowuje mnie na PayU i tam wyskakuje mi błąd. Ktoś kiedys mial podobny problem?
Bo teraz mam zablokowaną możliwośc kupna biletu z konta kumpla, bo serwis zarejestrował jakobym już kupił bilet na mecz.
|