Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28727
Stary 07.11.2014, 22:34
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
lubię fakty i konkrety, najlepiej cytaty z tego"żarcia", mam taki charakter że nie przechodzę do porządku dziennego jak ktoś mówiąc grzecznie mija się z prawdą , po prostu reaguję i punktuję , staram się merytorycznie, przyznaję że czasami nie wytrzymuje, ale są granice
Nikt nie będzie Nam wmawiał, że białe jest białe, a czarne jest czarne

kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
http://nick.salon24.pl/614195,kolejn...zety-wyborczej

i to cieszy, tak trzymać, dawno by padli bez budżetowej kroplówki peło, ale rządowa gazeta musi trwać , myślę że już niedługo
po co się tak podniecać jak wszystkim leci z wydań papiperowych? Nie od dziś wiadomo, że publikacja ciekawych treści potrzebuje szybkich reakcji, więc internet ma i zdobywać będzie dalej swoją przewagę.

Cytat:
Największy spadek w zestawieniu - wynoszący 22 proc. - odnotowała jednak „Gazeta Polska Codziennie” (Forum). Średni sprzedażowy wynik tego dziennika wyniósł 20 652 egz. W zestawieniu tytuł ten był siódmy.
a jest to spowodowane internetem. Tylko Fakt trzyma się dobrze, ale osoby go czytające, raczej w internecie nie spędzają za dużo czasu ...

Cytat:
Na początku października br. w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Tomasza Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej Codziennie”, odnosząc się do wyników tytułu, podkreślał, że spada sprzedaż wszystkich dzienników. - Nie ma planów zamknięcia gazety, bo przynosi ona zysk - dodał. Jednocześnie maleje zatrudnienie w „GP Codziennie”, a Sakiewicz stawia obecnie na rozwój portalu Niezalezna.pl, który jest bardziej dochodowy