Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28722
Stary 07.11.2014, 20:52
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Piszesz serio czy tylko trollujesz? Jeśli to druga opcja to ok, a jeśli pierwsza to dwa pytania:
- Człowieku, czy ty w ogóle oglądałeś ten film, czy relacje bierzesz od pana redaktora z TVN`u?

Ręce czasami opadają, bo niektórzy mylą USA z Europą...
a tak odpisałeś yorkowi na ten temat,