Pablo84 napisał(a):

Piszesz serio czy tylko trollujesz? Jeśli to druga opcja to ok, a jeśli pierwsza to dwa pytania:
- Człowieku, czy ty w ogóle oglądałeś ten film, czy relacje bierzesz od pana redaktora z TVN`u?
Ręce czasami opadają, bo niektórzy mylą USA z Europą...
|
a tak odpisałeś yorkowi na ten temat,