Pablo84 napisał(a):

|
Mogłbyś kerim normalnie z nimi pisać? Bez kitu za duże tych pomyj jest w telewizji, może chociaż tutaj uczestniczymy wyjątek i jakoś w miarę normalnie pisali na te bardzo niezdrowe tematy?
|
o jakich pomyjach piszesz? czytałeś co york pisze o monitoringu? , mam przejść do porządku dziennego bo Twoja estetyka tego nie znosi? i nic nie mówić ? wybacz ale nie potrafię?