Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28719
Stary 07.11.2014, 20:42
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Mogłbyś kerim normalnie z nimi pisać? Bez kitu za duże tych pomyj jest w telewizji, może chociaż tutaj uczestniczymy wyjątek i jakoś w miarę normalnie pisali na te bardzo niezdrowe tematy?
o jakich pomyjach piszesz? czytałeś co york pisze o monitoringu? , mam przejść do porządku dziennego bo Twoja estetyka tego nie znosi? i nic nie mówić ? wybacz ale nie potrafię?