Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11072
Stary 07.11.2014, 18:38
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Owszem, jestem z Krakowa. Ale na ostatnich 60 meczów Wisły na Reymonta nie bylem tylko na 1. W ciągu ostatniego półtora roku byłem rownież na 11 wyjazdach (1 kosz, 10 piłka w tym SZczecin, Poznań, Bydgoszcz). Jestem osoba która mogła studiować i utrzymywana być przez rodziców, ale wiedziałem że nie dostane kasy na mecze, wyajzdy itd. wiec wolałem iść do pracy. Aktualnie pracuje, więc jakoś jestem w stanie sobie odłozyć jakaś kasę. A jakbym miał do Krakowa nawet 20km, to naprawdę to jest taki problem żeby poprosić kogoś żeby po nas po meczu przyjechał? Zapłacisz mu za benzyne 15zł, dasz na flache i za 30zł masz transport po meczu do domu.
20km? ja mam prawie 200km, gdybym miał 20 to bym sie nawet nie odzywał. Bilet kupiłem, to nie problem nawet jak nie jade, po prostu mnie wkurza dawanie o 20:30 prawie kazdego meczu przy R22 (oprocz tych z Leche, Legia czy zydami) przez co nie ma człowiek mozliwosci przyjazdu.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 07.11.2014 o godz. 18:45.
Odpowiedz cytując