LanceTS napisał(a):

|
Owszem, jestem z Krakowa. Ale na ostatnich 60 meczów Wisły na Reymonta nie bylem tylko na 1. W ciągu ostatniego półtora roku byłem rownież na 11 wyjazdach (1 kosz, 10 piłka w tym SZczecin, Poznań, Bydgoszcz). Jestem osoba która mogła studiować i utrzymywana być przez rodziców, ale wiedziałem że nie dostane kasy na mecze, wyajzdy itd. wiec wolałem iść do pracy. Aktualnie pracuje, więc jakoś jestem w stanie sobie odłozyć jakaś kasę. A jakbym miał do Krakowa nawet 20km, to naprawdę to jest taki problem żeby poprosić kogoś żeby po nas po meczu przyjechał? Zapłacisz mu za benzyne 15zł, dasz na flache i za 30zł masz transport po meczu do domu.
|
20km? ja mam prawie 200km, gdybym miał 20 to bym sie nawet nie odzywał. Bilet kupiłem, to nie problem nawet jak nie jade, po prostu mnie wkurza dawanie o 20:30 prawie kazdego meczu przy R22 (oprocz tych z Leche, Legia czy zydami) przez co nie ma człowiek mozliwosci przyjazdu.