Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11070
Stary 07.11.2014, 18:13
pozwole sobie jeszcze tutaj umieścić

Cytat:
Wiślacy i Wiślaczki !


Wobec niepokojących informacji, przedstawionych przez Prezesa Ludwika Mięttę-Mikołajewicza dotyczących stanu finansów naszego ukochanego klubu, jako Kibice Wisły zwracamy się z ogromną prośbą do WSZYSTKICH, komu los Wisły nie jest obojętny, do wsparcia go.
Pierwszym i podstawowym obowiązkiem każdego mieniącego się kibicem Wisły jest udział w meczu. Jak mówi nasz hymn: "Wierny swojej drużynie, znów przyjdę na jej mecz, i smutek z serca zginie, troski odejdą precz".

Wedle informacji przedstawionych przez Prezesa Wisły SA, naszemu klubowi grozi kara w postaci 3 minusowych punktów naliczonych w przyszłym sezonie. To jest jednak tylko wierzchołek góry lodowej, bowiem bieżące długi Wisły Kraków oscylują na dzień dzisiejszy w granicach 12 mln zł. Do 31 grudnia Wisła musi zebrać 1,1 mln zł, by uregulować najbardziej palące zobowiązania i by tym samym kara 2 minusowych punktów została anulowana. Pozostałe długi również trzeba spłacić jak najszybciej, bo zagraża to egzystencji klubu na poziomie Ekstraklasy. Fakty są takie, że "choć brzmi to jak absurd, fakty są takie, że Wiśle poważnie grozi brak licencji na przyszły sezon.
- Tym już się zajmie nowy zarząd, prezesa Gaszyńskiego, z którym kontaktuje się niemal codziennie. Spełnienie wymogów licencyjnych nie będzie łatwe, ale też nie jest niemożliwe do osiągnięcia - uważa prezes Miętta-Mikołajewicz".

Poprzez jak najliczniejsze przybycie na R22 możemy pomóc klubowi, by jak najszybciej uzbierał brakującą kwotę. Dlatego zwracamy się do WSZYSTKICH kibiców Wisły, by kupowali bilety na najbliższe mecze ze Śląskiem Wrocław, Górnikiem Łęczna i Lechem Poznań i tłumnie pojawili się w sobotę 8 listopada oraz 22 listopada i niedzielę 7 grudnia na stadionie przy Reymonta 22. Najtańszy bilet można kupić już za 15 zł(ulgowy) i 25 zł (normalny). Nie jest to cena wygórowana, a każda złotówka się liczy.


Jeśli z jakiś względów nie przyjdziesz na mecz, wymyślając bardziej lub mniej obiektywne ku temu powody, mimo tego KUP BILET NA MECZ.
Niestety, przyszły dla nas takie czasy, że najbardziej podstawową formą wsparcia Wisły obok uczestnictwa w meczu jest pomoc finansowa.Dlatego,


PRZYJDŹ NA MECZ !!!


Jeśli nie możesz przyjść na mecz, KUP BILET !!!


Widzimy się:

8 listopada 2014 r. (sob) o godz. 20 30 na meczu ze Śląskiem Wrocław


22 listopada 2014 r. (sob) o godz. o godz. 20 30 na meczu z Górnikiem Łęczna


7 grudnia 2014 r. (nd) o godz. 18 na meczu z Lechem Poznań


WISŁA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE - WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD !!!
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując