|
Dziwi mnie że żony polityków nie mogły godziny bez alkoholu wytrzymać. Musiały takiego obciachu w samolocie zrobić mężom.
A teraz biedny Hofman musi na haku wisieć. (bo jak czytam to go zawiesili)
Zresztą Kamiński też za grzechy byłego "aniołka Kaczyńskiego" musi cierpieć .
Zdaje się że Marcin Mastalerek (Brevik) na stałe wygryzł Adasia, bo to bez mała on zostanie gębą Kaczyńskiego
Ostatnio edytowane przez york09 : 07.11.2014 o godz. 18:12.
|