Cytat:
|
- Sprawa wyglądała tak, że ówczesny zarząd zawarł ugody z 14 osobami, a byli to zawodnicy, trenerzy, obsługa medyczna, na mocy których do 31 lipca należało im wypłacić należności. Po meczu z Legią załatwiliśmy sprawę z dziewięcioma osobami. Z pięcioma osobami, w tym z dwoma zawodnikami, którzy nie są z nami już związani - Ivicą Ilievem i Kew Jaliensem, także z trenerem Smudą oraz dwoma aktualnie grającymi zawodnikami, nie byliśmy tego w stanie załatwić, ponieważ nie było odpowiednich środków.
|
Artykuł
Miętta-Mikołajewicz mówi, że po meczu z Legią spłacili 9 osób z 14, zostało jeszcze 5, w tym Jaliens, Iliev, Smuda oraz dwóch piłkarzy obecnej kadry.
Tymczasem Miśkiewicz twierdzi, że nadal ma zaległości z tamtego sezonu.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...264,1,381.html