Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8128
Stary 07.11.2014, 18:00
Cytat:
- Sprawa wyglądała tak, że ówczesny zarząd zawarł ugody z 14 osobami, a byli to zawodnicy, trenerzy, obsługa medyczna, na mocy których do 31 lipca należało im wypłacić należności. Po meczu z Legią załatwiliśmy sprawę z dziewięcioma osobami. Z pięcioma osobami, w tym z dwoma zawodnikami, którzy nie są z nami już związani - Ivicą Ilievem i Kew Jaliensem, także z trenerem Smudą oraz dwoma aktualnie grającymi zawodnikami, nie byliśmy tego w stanie załatwić, ponieważ nie było odpowiednich środków.

Artykuł
Miętta-Mikołajewicz mówi, że po meczu z Legią spłacili 9 osób z 14, zostało jeszcze 5, w tym Jaliens, Iliev, Smuda oraz dwóch piłkarzy obecnej kadry.

Tymczasem Miśkiewicz twierdzi, że nadal ma zaległości z tamtego sezonu.

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...264,1,381.html
Odpowiedz cytując