Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28714
Stary 07.11.2014, 17:47
Odwróciłbym to pytanie zadając je w ten sposób: "dlaczego uważasz, że ten co głosuje na PiS nie jest głupi?"

PS. Ten fragment o Hoffmanie i spółce z portalu Karnowskich jest dobry.

Cytat:
Teraz w sprawie pojawił aspekt finansowy. Wedle portalu tvn24.pl Hofman i Kamiński wzięli kilkanaście tysięcy zaliczki z sejmowej kasy na podróż do Madrytu prywantymi autami. Ostatecznie, jednak wraz z żonami, polecieli tanimi liniami. Bilety „Ryanaira” to wydatek rzędu kilkuset złotych. Tymczasem zwrot za delegację samochodową to nawet kilkanaście tysięcy.
Wedle reporterówTVN politycy nie uczestniczyli w obradach, które były oficjalnym celem ich podróży. Mariusz Kamiński był obecny tylko na przedpołudniowym spotkaniu 30 października. Natomiast Adam Rogacki i Adam Hofman zajerestrowali się dopiero po południu i natychmiast opuścili budynek parlamentu, nawet nie wchodząc do sali, gdzie odbywało się spotkanie.
W normalnym kraju takich złodziei powinno się wywalić z kopa na bruk i niech zasuwają za własną kasę, a nie od wczesnej młodości na garnuszku podatnika
Ostatnio edytowane przez emj10 : 07.11.2014 o godz. 17:57.