Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28709
Stary 07.11.2014, 17:23
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
W publicznej- co w ciężko teraz uwierzyć- był nawet teatr!
Teraz też mamy teatr, kabaret, horror i komedia w jednym miejscu zwanym Sejmem. I bawią się tam w najlepsze (za nasze).
@Pablo84 Jeżeli świat widzi nas tak jak to ta cała Corina pisze , to mnie to cieszy. Nie wiem dlaczego w PISie tak jest że im przeszkadzają media lub osoby pochlebnie o Polsce piszące.
Ostatnio edytowane przez york09 : 07.11.2014 o godz. 17:29.