Pablo84 napisał(a):

|
W publicznej- co w ciężko teraz uwierzyć- był nawet teatr!
|
Teraz też mamy teatr, kabaret, horror i komedia w jednym miejscu zwanym Sejmem. I bawią się tam w najlepsze (za nasze).
@Pablo84 Jeżeli świat widzi nas tak jak to ta cała Corina pisze , to mnie to cieszy. Nie wiem dlaczego w PISie tak jest że im przeszkadzają media lub osoby pochlebnie o Polsce piszące.