Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28708
Stary 07.11.2014, 17:22
Problem jest taki, że to właśnie w latach 2005-2007 powstał ten podział na dwa zwalczające się wzajemnie obozy polityczne, gdzie moher nigdy nie zagłosuje na partię lemingów, a leming odwrotnie. Podgrzane to zostało sosem smoleńskim w 2010 roku i finał finałów jest taki, że mamy dwie zwaśnione grupy w społeczeństwie, które stanowią większość wyborców w tym kraju.

Poza tym te 10 lat polityki miłości i Kaczolandu razem pozwoliły na stworzenie państwa, w którym aparatczyki z PO kradną i czują się bezkarni, a politycy z PiS-u urządzają sobie różne nocne eskapady, bądź chleją opór wraz z żonkami w rejsowych samolotach. Poziom obłudy, złodziejstwa i bezczelności podobny.

A przypominam jeszcze jak pisałem kiedyś o tym, że jeszcze w 2006 roku po wyborach samorządowych PO i PiS w mazowieckim to była jedna klika, która dawała sobie ostro w palnik. Teraz kliki są dwie, dalej dają sobie w palnik i robią interesy we własnym zakresie, a wszystko za nasze, publiczne pieniądze.

Publiczne pieniądze im nie śmierdzą, ale jak skończy się do nich dopływ to muszą sprzedawać swój dobytek jak jeden Misiek z Józefowa
Ostatnio edytowane przez emj10 : 07.11.2014 o godz. 17:27.