york09 napisał(a):

Naprawdę dziwne, KRRiT była w rękach PIS, a media były przeciw PIS.
I po tylu latach (7) nadal naród PIS-owi pokazuje środkowy palec. (dziwny przypadek)
Jak my widzimy kraj wszyscy wiedzą.
A jak widzą Polskę inni.
Komisarz ds. polityki regionalnej Corina Cretu o Polsce
http://biznes.pl/wiadomosci/raporty/...ews-detal.html
|
Ja piszę o mainstreamie. Wcześniej Publiczna do takowej się nie zaliczała. W publicznej- co w ciężko teraz uwierzyć- był nawet teatr!
A propos tego, jak nas widzą inni.
Pracowałem przez pewien czas we Frankfurcie, wiec i miałem przyjemność rozmowy z paroma Helmutami i Helgami.Wiesz jakie oni mają o nas pojęcie? Oni myślą, że w naszym kraju ludzie średnio zarabiają 1500-2000 euro. Jak ja im powiedziałem, za jaki marny grosz u nich robiłem i że na dodatek jestem z Krakowa to pytali się czemu ja tu w ogóle przyjechałem. Jak im zacząłem mówić za taka szara Kowalska w takim spożywczaku zarabia 400 euro- to nie mogli w to uwierzyć i myśleli, że sobie robie z nich jaja.
Nawet sobie sprawy nie zdajesz również, jakie rzeczy pisano o Kaczyńskich np w FaZ`ie przed 11 listopada 2 lata temu.A jak myślisz, jakiej narodowości i w jakiej gazetce pracował korespodent FaZ z Warszawy?

Niemcy nas chwalą (nawet tusk dostaje medale) bo współpracujemy z nimi na ich warunkach. Naprawdę jest sens tłumaczyć takie oczywistości?
Poza tym NAJWAŻNIEJSZA RZECZ- TO NIE JEBANY RZĄD i politycy budują Polskę tylko budują ją Polacy mimo tak niesprzyjającego i opresyjnego prawa.Teraz tylko pytanie, dlaczego mamy iść cały czas z kamieniem u nogi...