Krav napisał(a):

Krótka piłka - chcesz wesprzeć klub ? Pojaw się na meczu. Jeśli masz nie przyjść na mecz bo: -
- jesteś w pracy
- zimno,
- nie chce mi się ruszyć zadu sprzed tv
- walka Adamka ze Szpilką
- dobra bibka
- nie mam jak wrócić,
Masz karte kibica ? Kup bilet przez neta/ w kasie i po prostu nie przyjdź na mecz. Każde 20 zł się liczy. Wszystkie ręce na pokład !
|
Dokładnie! Nie chce wam się iść albo macie jakieś swoje powody, to nie przychodźcie ale bilet chociaż kupcie...
Krav - wysłaleś do SKWK? bo oni zauważyłem zaczęli prowadzić działalność charytatywno-patriotyczną. Meczami w ogóle się nie interesują przynajmniej na stronie a forum jest martwe.
Brać się za jaja i po bilety!