Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 07.11.2014, 17:02
Krav napisał(a):Wyświetl post
Krótka piłka - chcesz wesprzeć klub ? Pojaw się na meczu. Jeśli masz nie przyjść na mecz bo: -

- jesteś w pracy
- zimno,
- nie chce mi się ruszyć zadu sprzed tv
- walka Adamka ze Szpilką
- dobra bibka
- nie mam jak wrócić,

Masz karte kibica ? Kup bilet przez neta/ w kasie i po prostu nie przyjdź na mecz. Każde 20 zł się liczy. Wszystkie ręce na pokład !
Dokładnie! Nie chce wam się iść albo macie jakieś swoje powody, to nie przychodźcie ale bilet chociaż kupcie...

Krav - wysłaleś do SKWK? bo oni zauważyłem zaczęli prowadzić działalność charytatywno-patriotyczną. Meczami w ogóle się nie interesują przynajmniej na stronie a forum jest martwe.

Brać się za jaja i po bilety!
Ostatnio edytowane przez palikot : 07.11.2014 o godz. 17:06.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując