To nie oto chodzi. PiS rządziło 2 lata a nic takiego wkońcu się wtedy nie stało (no może oprócz afery dorszowej i chyba gruntowej)
Faktycznie, cokolwiek Kaczyński lub jego pomagierzy zrobili, w mediach było rozdmuchane na wszystkie strony- nie mieli lekko- to fakt.
Ale by teraz, ludzie byli zaślepieni do tego stopnia i mimo że na każdym kroku ....ują na ten rząd nie chcieliby chociaż zmienić tego barachła- nawet na inne (a noż będzie lżej) to jest to dla mnie zjawisko kompletnie nie logiczne.
Aż ciężko uwierzyć, że tak mainstream potrafił oczernić społeczeństwu drugą stronę.