O ban(an) dla Drozda widzę, że właśnie się zakończył zatem będziecie mieli tutaj wesoło przed wyborami
Niestety ostatni tydzień kampanii mnie ominie, więc wrzucam aktualne sondaże.
Najpierw świeży sondaż TNS Polska opublikowany dzisiaj z 5 listopada.
http://ewybory.eu/sondaz-tns-polska-07-11-2014/
Pierwsza trójka PO, PiS i SLD bez większych zmian. PSL i KNP na granicy progu.
Drugim sondażem jest sondaż CBOS-u dotyczący sejmików wojewódzkich. PO i PiS idą łeb w łeb, a przy tej przewadze na resztą stawki zgarną ok. 90% mandatów w sejmikach.
http://300polityka.pl/news/2014/11/0...zdecydowanych/
Kolejny z sondaży to jeden z ciekawszych, a mianowicie
sondaż samorządowy IRBIS w Warszawie (04.11.2014).
Pokazuje on, że w Warszawie i w całym mazowieckim nie będzie większych zmian. HGW ma szanse wygrać w pierwszej turze, a Sasin raczej nie zrobi lepszego wyniku od Bieleckiego. Jeśli chodzi o mandaty w Warszawie i sejmiku wojewódzkim to niestety zapowiada się znowu miażdżące zwycięstwo PO oraz samodzielne rządy w całym województwie i stolicy kraju.
