Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8121
Stary 07.11.2014, 14:16
Pytanie, czy taki inwestor się znajdzie. Tak jak na giełdzie, jeśli chcesz zainwestować swoje ciężko zarobione pieniądze, to wkładasz je w takie instrumenty, które są w stanie przynieść ci zysk. Na dzień dzisiejszy Wisła nie jest atrakcyjnym "produktem".
Odpowiedz cytując