|
Mialem nie jechac na mecz bo fundusze nie pozwalaja ale jak widze ze Wisla jest jeszcze w gorszej sytuacji to nie mam wyjscia bede jutro na meczu nawet jakbym mial wydac ostatnia zlotowke. Jestem z Lubelszczyzny ale Wisla jest w moim sercu od kiedy pamietam. Kupywac bilety i widzimy sie wszyscy na R22!
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|