Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8120
Stary 07.11.2014, 13:25
^^ Mogą to potraktować jako inwestycje, gdy masz akcjonariat musisz informować go na bieżąco o w sytuacji w spółce. Do tego dochodzą ewentualne dywidendy. W teorii jak wartość klubu wrośnie można je sprzedać z zyskiem.
Odpowiedz cytując