palikot napisał(a):

Ale bilet kupić możecie
|
To znowu zacznie sie gadanie, ze frekwencja do dupy. Za długo tu jestem na forum by nie wiedziec jak jest. Moze byc wiele osob, co robi tak jak piszesz czyli kupuje bilet chociaz wie, ze na meczu nie bedzie a i tak nie bedziecie o tym wiedziec i bedziecie dalej narzekac bo zobaczycie na telebimie jaka frekwencja na meczu była