Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11063
Stary 07.11.2014, 13:22
palikot napisał(a):Wyświetl post
Ale bilet kupić możecie
To znowu zacznie sie gadanie, ze frekwencja do dupy. Za długo tu jestem na forum by nie wiedziec jak jest. Moze byc wiele osob, co robi tak jak piszesz czyli kupuje bilet chociaz wie, ze na meczu nie bedzie a i tak nie bedziecie o tym wiedziec i bedziecie dalej narzekac bo zobaczycie na telebimie jaka frekwencja na meczu była
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 07.11.2014 o godz. 13:25.
Odpowiedz cytując