Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
11061
07.11.2014, 13:04
mitmichael
napisał(a):
Daj mi 5tys na miesiac to bede na kazdym meczu o 20:30. Pieprzysz jak potłuczony bo jestes z Krakowa, byłbys z daleka to bys narzekał tak samo. Albo daj mi 200-250zl na bilet atubusowy+bilet na mecz+na hotel to bede na kazdym wieczonym meczu i nie bede narzekał. Napisałem przeciez, ze o 15:30 bym był, o normalnej godzinie nie byłoby wymowek takich jak wymieniłes, zwłaszcza kibic Wisły nie wymyslałby głupot o jakims sprzataniu czy wyjezdzie do babci. Zreszta nie wiem po co w ogole Ci sie tłumacze, beda mecze przy R22 o 20:30 to ja i wielu innych nie przyjedzie na mecz i koniec kropka.
Ale bilet kupić możecie
★ ★ ★
WIS
ŁA KRA
KÓW
★ ★ ★ ★
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
★ ★ ★
✪✪✪✪
✰✰✰✰
palikot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do palikot
Znajdź inne posty napisane przez palikot