Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 07.11.2014, 12:57
Krótka piłka - chcesz wesprzeć klub ? Pojaw się na meczu. Jeśli masz nie przyjść na mecz bo: -

- jesteś w pracy
- zimno,
- nie chce mi się ruszyć zadu sprzed tv
- walka Adamka ze Szpilką
- dobra bibka
- nie mam jak wrócić,

Masz karte kibica ? Kup bilet przez neta/ w kasie i po prostu nie przyjdź na mecz. Każde 20 zł się liczy. Wszystkie ręce na pokład !
Ostatnio edytowane przez Krav : 07.11.2014 o godz. 14:26.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując