szprotson napisał(a):

|
Długi @WislaKrakowSA to 12 mln zł, ale wierzmy, że Jacek B. wyleciał za kibiców. Gdy przychodził, w kasie klubu było +17 tys. zł.
|
Trudno za to winić Bednarza, bo przyszedł "na gotowe" i nie za bardzo było, jak temu zapobiec, tym bardziej, że nie było kogo sprzedać, a gra w fazie grupowej LE to nie norma, a wyjątkowa sytuacja w przypadku Wisły. Domyślam się również, że zniechęcony Cupiał w 2012 nie szastał już tak chętnie gotówką, jak rok wcześniej. Stąd spadek przychodów o prawie 30 mln. Przypominam, ze spadły tylko przychody, a koszty zostały takie jak rok wcześniej i były na poziomie 50-60 mln (30 mln wyniosły tylko pensje zawodników).